REZERWACJA

Zarezerwuj miejsce!

Hotel Nidzki
czynny cały rok
Ośrodek wczasowy Nidzki
zapraszamy od początku maja
do końca września

Pokoje

***

Nasze pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 rodzaje pokojów hotelowych: Standard, Studio i Apartament królewski (w sezonie letnim także 2 dodatkowe apartamenty).Każde z wnętrz zostało w pełni wyposażone tak, aby udogodnić Państwa pobyt poza miejscem zamieszkania.

Pokój standard

Pokoje standard

W pełni wyposażone pokoje typu standard, z widokiem na las lub jezioro, to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa, jaki oferujemy naszym przybyłym gościom. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dobrą jakość za przystępną cenę.

od 150 zł / 1-OSOBOWY
poza sezonem

więcej
fully-responsive

Pokój studio

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także większe, w pełni wyposażone pokoje, o wyższym standardzie. To doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, a także tych gości, którzy cenią sobie możliwość odpoczynku w przestronnym wnętrzu, z przepięknym widokiem na las lub jezioro.

od 300 zł/2+2/
poza sezonem

więcej
fully-responsive

Apartament Królewski

Apartament królewski spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W pełni wyposażone, urządzone w iście pałacowym stylu wnętrze to gwarancja wypoczynku w najbardziej komfortowych warunkach. W roku 2004 w apartamencie królewskim gościliśmy Jego Królewską Mość Juana Carlosa – króla Hiszpanii.

od 500 zł/2-OSOBOWY
poza sezonem

więcej

Masz pytania?

Napisz do nas

Na każde pytanie odpowiemy w 48 godzin.

Napisz wiadomość